SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Rališka

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Rališka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Obří sud - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Obří sud a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Kužvart ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Kužvart a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Klema

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Klema.

Kadlečák - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Kadlečák!

Zimní středisko Heroltice

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Heroltice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Klínovec - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Klínovec a užijte si zimní radovánky naplno!

Co nepodcenit před odjezdem na hory

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Je spousta věcí, které se mohou pokazit. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete vědět jak se připravit?

Zimní středisko Horní Lomná - Přelač

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Horní Lomná - Přelač a užijte si zimní radovánky naplno!

Kam na víkendovou lyžovačku?

Poslední listy opadávají. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Rozhodují především finance. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Bystré - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Bystré.

Zimní středisko Předklášteří

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Předklášteří!

Vernířovice-Brněnka - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navštivte ski areál Vernířovice-Brněnka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Žacléř - Prkenný Důl - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Žacléř - Prkenný Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Petříkov

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Petříkov!

Ski areál Praděd

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Zimní areál Praděd je pro vás to pravé.

Nebojme se mrazu!

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Důvěřujte českým výrobcům! Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Ski areál Křemešník

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Křemešník a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Soláň - Karolínka - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Navštivte ski areál Soláň - Karolínka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Strážné - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Strážné!

Dlouhoňovice - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte Dlouhoňovice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Kozinec - Jilemnice - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Kozinec - Jilemnice!

Ski areál Náprava

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Náprava.

Do ski areálu Nová Lhota se zajet určitě vyplatí

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Nová Lhota pro vás jistě bude to pravé.

Okolí města Veselí nad Lužnicí je rájem pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. V této oblasti na Vás čeká tolik krásných míst, že se sem rádi jistě budete vracet. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C