SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Vernířovice-Brněnka - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navštivte ski areál Vernířovice-Brněnka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. gulášek či gulášek.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Městské muzeum Rýmařov, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 58%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C