SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Žacléř - Prkenný Důl - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Žacléř - Prkenný Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte česnečku či česnečku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 58% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Vadí Vám to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C