SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Praděd

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Zimní areál Praděd je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek.. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte uzená cigára nebo řízečky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál hodnotíme spíše kladně. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Nechceme být hodní příliš, ale 69% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C