SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Rališka

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Rališka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete horkou čokoládu nebo uzená cigára.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Valašské muzeum v přírodě – skanzen, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 66%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
5°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
částečně oblačno
-2°C
-4°C
Středa
29.3.2023
zataženo
2°C
1°C