SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Strážné - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Strážné! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít čtveřici vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete smažený sýr a kofolu. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pohled na romanticky zasněžený Památník obětem Krkonoš určitě stojí za těch Památník obětem Krkonoš, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 72%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Zimní středisko Strážné

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C