SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Dlouhoňovice - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte Ski areál Dlouhoňovice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Orlických horách nedaleko města Česká Třebová a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází jeden vlek a lano pro děti. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. V areálu ale není možnost jakéhokoliv občerstvení.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Zřícenina hradu Lanšperk? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 78%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
5°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
částečně oblačno
-2°C
-4°C
Středa
29.3.2023
zataženo
2°C
1°C