SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Kozinec - Jilemnice - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Kozinec - Jilemnice! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. smažák nebo zelňačku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 60%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C