SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Náprava

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Náprava. Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu najdete trojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete smažák či hamburger.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Národopisné muzeum v Nejdku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 69%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C