SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Nová Lhota se zajet určitě vyplatí

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Ski areál Nová Lhota pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Bílých Karpatech poblíž města Uherský Brod . Bohužel však není příliš dobře vybavený. Pokud však patříte mezi náročnější lyžaře, pravděpodobně Vám zde bude něco chybět.

V areálu se nachází jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah 1x denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete uzená cigára či kulajdu.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Hluk. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C