SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Kužvart ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Kužvart a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě.

V areálu nachází dvojice vleků. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Vimperk, který se nachází ve vzdálenosti 16km od areálu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 44% si areál prostě nezaslouží. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Mrzí Vás to? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C