SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Klema

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Klema. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány dle potřeby. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší hamburger nebo smažený sýr. Do areálu můžete jet také skibusem. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál U Sachovy studánky.

Jak tedy arál ohodnotit? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 81%.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C