SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Heroltice

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Heroltice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách.

V areálu se nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kulajdu a uzená cigára.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum Zábřeh, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 67% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C