SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Klínovec - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Klínovec a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je čtveřice sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází 8 vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete smažený sýr a hamburger. Do areálu můžete jet také skibusem.

Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Personál je velice ochotný. 76% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C