SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Obří sud - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Obří sud a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. a lano pro děti. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte točené pivo a párek v rohlíku.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Hrad Valdštejn, který se nachází ve vzdálenosti 17km od areálu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 59%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
5°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
částečně oblačno
-2°C
-4°C
Středa
29.3.2023
zataženo
2°C
1°C