SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Bystré - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Bystré. Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. uzená cigára nebo točené pivo.

Areál je velmi nadprůměrný. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 80%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Nevíte, jakou léčbu zvolit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

Čtěte také: Ski areál Bystré Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 30.9.

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C
Neděle
2.10.2022

°C
°C
Pondělí
3.10.2022

°C
°C