SKI AREÁL STRÁŽNÉ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Předklášteří

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Předklášteří! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete bramboráčky nebo kofolu.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 62%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Předklášteří - lyžaři si přijdou na své

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.3.
lehký déšť
6°C
3°C
Pondělí
27.3.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
pěkně
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
hustý déšť se sněhem
1°C
0°C